Vynikající úspěch žáků naší školy v jazykové soutěži ARS POETICA – Puškinův památník

Dne 12. 4. 2017 se zúčastnili žáci 8. ročníku Radovan Myslík, Pavel Hráský, Nikola Maříková, Marie Melková, Kateřina Kelcová, Tereza Řiháčková a María-Ornela Melnic krajského kola 51. ročníku přehlídky a soutěže v recitaci a zpěvu ARS POETICA – Puškinův památník. Všichni žáci získali za společné vystoupení v přehlídkové kategorii kolektivů ZŠ ocenění za vynikající reprezentaci. V kategorii zpěvu jednotlivců ZŠ se umístila na 1. místě naše žákyně María-Ornela Melnic, která se tak mohla radovat i z postupu do celostátního kola, které se bude konat v Praze 6. 6. 2017. V rámci festivalu žáci mohli sledovat a porovnat vystoupení dětí a studentů z dalších základních a středních škol z Prahy a dalších měst Středočeského kraje. K vynikajícímu úspěchu našim žákům blahopřejeme!