Krajské finále v plavecko-běžeckém poháru

Po velkém úspěchu v okresním kole postoupilo hned 5 našich žáků na krajské finále, které se konalo 7.6. v Čelákovicích. Závod začal plaveckou častí, kde si závodníci vybojovali pořadí a náskok pro běžecký závod. V nejmladší kategorii startovali Lenka Stehlíková a Přemysl Kožíšek. Lenka doplavala s druhým nejlepším časem a vybíhala o pouhou vteřinu a půl za svou soupeřkou. Tu se jí podařilo předběhnout a stát se přeborníkem kraje v čase 2:42,6. To Přemek dokonce vyhrál plaveckou část a náskok 2 vteřin uhájil až do konce (2:25,9). I v další kategorii žáků 4. – 5. tříd vyhrál Tomáš Reismϋller plaveckou část s náskokem 4 vteřin. O tento náskok přišel kousek před cílem a v čase 2.18,3 získal stříbro. Následovali žáci 6. – 7. ročníku, které reprezentoval Matěj Jarušek. Vyplaval si hezké 8. místo a stejné umístění na něj čekalo i po proběhnutí cílem (5:02,2). V poslední, a to nejstarší kategorii, závodila Štěpánka Sýkorová. Po plavání vybíhala z nadějného 4. místa a hned po startu předběhla svoji soupeřku a získala tak bronz.

Všem závodníkům a rodičům děkujeme za skvělé úspěchy, účast i podporu.