Česká asociace Stiga Game z.s. děkuje za spolupráci

Předseda výboru České Asociace Stiga Games z.s. Martin Ženíšek děkuje za podporu, kterou poskytnutím prostor a pohárů pro hráče Stiga hokeje České Asociaci projevila paní ředitelka Základní školy 28. října, Mgr. Markéta Špaková.

Vážená paní magistro,
Rád bych Vám touto cestou jako předseda výboru České asociace Stiga Game poděkoval za podporu v podobě poskytnutí prostor a pohárů pro turnaj a také pohárů pro nejlepší hráče. Velice si této podpory vážíme. Stiga hokej je sice malým sportem, ale díky skvělé práci Leoše Hviždě v podobě dvou kroužků a Vaší podpory se dostavují i výsledky. Třešničkou na dortu této práce je pak vítězství v turnaji, jakým byl ten, který jste pořádali minulý týden.
Spolupráce s Vaší školou nese sladké plody práce s dětmi i na poli Českého poháru, kde se žáci pravidelně umisťují na předních příčkách a trápí i zkušené hráče.
Velice bych si přál, pokud by tato úspěšná spolupráce školy a sportovního klubu mohla i nadále pokračovat nejen na úrovni kroužků. Třeba se příští sezónu podaří opět na Vaší škole uspořádat turnaj Českého poháru za účasti hráčů z celé České republiky. Věřím, že právě turnaj takové velikosti a kvality opět pomůže mladým hráčům v dalším rozvoji a sportovním růstu.

Ještě jednou děkuji a přeji pěkný den

S přátelským pozdravem

Martin Ženíšek
předseda výboru Česká Asociace Stiga Game z.s

podekovani-stiga