Informace k vydání žádosti o ošetřovné při péči o dítě do 13 let z důvodu uzavření školy

Rodič, který má v péči dítě do 13  let a to je žákem naší školy, může požádat o vydání žádosti o ošetřovné naší školu uzavřenou od 11. 3. 2020.

Prosím, aby rodiče kontaktovali v tomto případě kdykoliv naší školu emailem na adresu info@5zs-pb.cz. Do předmětu zprávy uveďte „OČR“, do textu jméno, příjmení žáka a třídu, kterou navštěvuje a dále uveďte jméno a příjmení žadatele. Nemáte-li možnost zaslat email, kontaktujte nás telefonicky v pracovní dny od 8:00 do 9:00 nebo během úředních hodin na tel. čísle 326 551 440.

Potvrzené žádosti si může žadatel vyzvednout osobně v úřední hodiny pro veřejnost v budově školy.

Nabízíme možnost zaslání scanu tohoto dokumentu emailem bez nutnosti vyzvedávání dokumentu (dokument bude ve škole založen a bude možné ho vyzvednout později).