Přehled akcí: 5.2. - 31.3.2018

 

Termín

Akce

Účastní se

 
5.2.
(Po)

 

8:00- 9:40

Plavání

3.A, 3.B
Hlaváčková Miroslava (3.B), Kosková Šárka (3.A)

8:00- 9:40

Zdravá 5

2.A
Boháčková Kateřina (2.A)

9:30-11:40

Hry a klamy, Zámeček Příbram

2.C
Holecová Hana, Kopecká Alena (2.C)

10:00-11:40

Zdravá 5

2.B
Matějková Zdeňka (2.B)

 
6.2.
(Út)

 

7:30- 9:30

Bruslení

5.B
Masná Lucie (5.B)

8:00- 9:40

Plavání

2.C, 3.C
Kopecká Alena (2.C), Solanská Jiřina (3.C)

8:00-10:45

Vztahy mezi žáky, prevence šikany

3.A
Kosková Šárka (3.A)

8:00- 9:40

Zdravá 5

2.D
Nepožitková Pavlína (2.D)
53

9:45-11:40

Bruslení

2.A, 2.B
Boháčková Kateřina (2.A), Kopičková Michaela, Matějková Zdeňka (2.B)

10:00-12:00

Hry a klamy, Zámeček Příbram

5.C
Bartlová Jiřina (5.C), Pohořálková Lucie

10:00-11:40

Zdravá 5

2.C
Kopecká Alena (2.C)
35

10:55-13:30

Vztahy mezi žáky, prevence šikany

3.B
Hlaváčková Miroslava (3.B)

13:40-15:20

Zdravá 5
8. B, 8. C - Čp

 

 

DVPP
Další vzdělávání učitelů

Vöröšová Martina

 
7.2.
(St)

 

7:00- 7:30

Provozní porada

 

7:30- 9:30

Bruslení

4.B, 4.C, 4.D
Hausnerová Michaela (4.D), Kvídová Jana (4.C), Pincová Alice (4.B)

8:00- 9:40

Zdravá 5

3.C
Solanská Jiřina (3.C)
31

10:00-11:40

Zdravá 5

4.D
Hausnerová Michaela (4.D)
50

10:50-12:35

Bruslení

5.A
Svobodová Jana (5.A)

13:40-15:20

Zdravá 5
8. A - Čp

 

 
8.2.
(Čt)

 

8:00- 9:40

První pomoc
preventivní program

2.A
Boháčková Kateřina (2.A)

8:00- 9:40

Zdravá 5

4.B
Pincová Alice (4.B)
39

8:50-10:30

Bruslení

1.A, 1.B
Krajíčková Lenka (1.B), Vondrášková Eva (1.A)

9:40-11:30

Bruslení

2.C, 2.D
Kopecká Alena (2.C), Nepožitková Pavlína (2.D)

10:00-11:40

Zdravá 5

4.C
Kvídová Jana (4.C)
33

10:00-11:40

První pomoc
preventivní program

2.B
Matějková Zdeňka (2.B)

 
9.2.
(Pá)

 

8:00- 9:40

Zdravá 5

3.A
Kosková Šárka (3.A)
32

8:00-10:00

Hry a klamy, Zámeček Příbram

4.C
Kvídová Jana (4.C)

9:30-11:40

Hry a klamy
Zámeček Příbram

6.A
Šorfová Petra (6.A)

10:00-11:40

Zdravá 5

3.B
Hlaváčková Miroslava (3.B)
37

 
10.2.
(So)

 

 

 
11.2.
(Ne)

 

 

 
12.2.
(Po)

 

8:00- 9:40

Plavání

3.A, 3.B
Hlaváčková Miroslava (3.B), Kosková Šárka (3.A)

8:00- 9:40

Zdravá 5

5.C
Bartlová Jiřina (5.C)
48

8:00- 9:40

Vztahy mezi žáky, prevence šikany

1.B
Krajíčková Lenka (1.B)

10:00-11:40

Vztahy mezi žáky, prevence šikany

1.C
Tuháčková Petra (1.C)

10:00-11:40

Zdravá 5

6.A
Šorfová Petra (6.A)
65

 
13.2.
(Út)

 

7:30- 9:30

Bruslení

5.B
Masná Lucie (5.B)

8:00- 9:40

Zdravá 5

1.B
Krajíčková Lenka (1.B)
40

8:00- 9:40

Plavání

2.C, 3.C
Kopecká Alena (2.C), Solanská Jiřina (3.C)

9:30-11:00

Knihovna Jana Drdy, Březové Hory

1.C
Tuháčková Petra

9:45-11:40

Bruslení

2.A, 2.B
Boháčková Kateřina (2.A), Kopičková Michaela, Matějková Zdeňka (2.B)

10:00-11:40

Zdravá 5

1.A
Vondrášková Eva (1.A)
38

 
14.2.
(St)

 

7:30- 9:30

Bruslení

4.B, 4.C, 4.D
Hausnerová Michaela (4.D), Kvídová Jana (4.C), Pincová Alice (4.B)

8:55- 9:40

Základy trestní odpovědnosti

9.A
Volfová Zemanová Petra (9.A)

10:00-10:45

Základy trestní odpovědnosti

8.B
Špaková Markéta (8.B)

10:50-12:35

Bruslení

5.A
Svobodová Jana (5.A)

10:55-11:40

Základy trestní odpovědnosti

7.A
Panochová Jitka (7.A)

 
15.2.
(Čt)

 

8:30-10:30

Hry a klamy, Zámeček Příbram

2.A, 2.B
Boháčková Kateřina, Kopičková Michaela, Matějková Zdeňka

8:50-10:30

Bruslení

1.A, 1.B
Krajíčková Lenka (1.B), Vondrášková Eva (1.A)

9:40-11:30

Bruslení

2.C, 2.D
Kopecká Alena (2.C), Nepožitková Pavlína (2.D)

 
16.2.
(Pá)

 

8:00-12:30

Tonda obal na cestách - ekol. program

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 3.A, 3.B, 3.C
Boháčková Kateřina (2.A), Hlaváčková Miroslava (3.B), Kopecká Alena (2.C), Kosková Šárka (3.A), Krajíčková Lenka (1.B), Matějková Zdeňka (2.B), Nepožitková Pavlína (2.D), Solanská Jiřina (3.C), Tuháčková Petra (1.C), Vondrášková Eva (1.A)

 
17.2.
(So)

 

 

 
18.2.
(Ne)

 

 

 
19.2.
(Po)

 

8:00- 9:40

Plavání

3.A, 3.B
Hlaváčková Miroslava (3.B), Kosková Šárka (3.A)

8:00- 9:40

Zdravá 5

4.A
Vöröšová Martina (4.A)
60

10:00-11:40

Zdravá 5

5.A
Svobodová Jana (5.A)
65

 

DVPP
Další vzdělávání učitelů

Šorfová Petra

 
20.2.
(Út)

 

7:30- 9:30

Bruslení

5.B
Masná Lucie (5.B)

8:00- 9:40

Plavání

2.C, 3.C
Kopecká Alena (2.C), Solanská Jiřina (3.C)

8:00- 9:40

Vztahy mezi žáky, prevence šikany

1.A
Vondrášková Eva (1.A)

8:00- 9:40

Zdravá 5

5.B
Masná Lucie (5.B)
51

9:45-11:40

Bruslení

2.A, 2.B
Boháčková Kateřina (2.A), Kopičková Michaela, Matějková Zdeňka (2.B)

10:00-11:40

Zdravá 5

1.C
Tuháčková Petra (1.C)
52

10:00-11:40

Vztahy mezi žáky, prevence šikany

4.D
Hausnerová Michaela (4.D)

 
21.2.
(St)

 

7:30- 9:30

Bruslení

4.B, 4.C, 4.D
Hausnerová Michaela (4.D), Kvídová Jana (4.C), Pincová Alice (4.B)

9:40-12:35

Divadlo A. Dvořáka Příbram
9. ročník

Kollertová Hana

10:50-12:35

Bruslení

5.A
Svobodová Jana (5.A)

 
22.2.
(Čt)

 

8:50-10:30

Bruslení

1.A, 1.B
Krajíčková Lenka (1.B), Vondrášková Eva (1.A)

9:40-11:30

Bruslení

2.C, 2.D
Kopecká Alena (2.C), Nepožitková Pavlína (2.D)

 

DVPP
Další vzdělávání učitelů

Průšová Nina, Štěpánková Štěpánka

 

DVPP
Další vzdělávání učitelů

Masná Lucie

 
23.2.
(Pá)

 

 

 
24.2.
(So)

 

 

 
25.2.
(Ne)

 

 

 
26.2.
(Po)

 

8:00- 9:40

Plavání

3.A, 3.B
Hlaváčková Miroslava (3.B), Kosková Šárka (3.A)

 
27.2.
(Út)

 

7:30- 9:30

Bruslení

5.B
Masná Lucie (5.B)

8:00- 9:40

Plavání

2.C, 3.C
Kopecká Alena (2.C), Solanská Jiřina (3.C)

9:45-11:40

Bruslení

2.A, 2.B
Boháčková Kateřina (2.A), Kopičková Michaela, Matějková Zdeňka (2.B)

 
28.2.
(St)

 

7:30- 9:30

Bruslení

4.B, 4.C, 4.D
Hausnerová Michaela (4.D), Kvídová Jana (4.C), Pincová Alice (4.B)

10:50-12:35

Bruslení

5.A
Svobodová Jana (5.A)

 
1.3.
(Čt)

 

 

 
2.3.
(Pá)

 

8:00-12:00

Čechova stodola - Velikonoce

1.C, 2.D
Nepožitková Pavlína, Tuháčková Petra

 
3.3.
(So)

 

 

 
4.3.
(Ne)

 

 

 
5.3.
(Po)

 

 

 
6.3.
(Út)

 

 

 
7.3.
(St)

 

 

 
8.3.
(Čt)

 

 

 
9.3.
(Pá)

 

 

 
10.3.
(So)

 

 

 
11.3.
(Ne)

 

 

 
12.3.
(Po)

 

8:00- 9:40

Plavání

3.A, 3.B
Hlaváčková Miroslava (3.B), Kosková Šárka (3.A)

 
13.3.
(Út)

 

8:00- 9:40

Plavání

2.C, 3.C
Kopecká Alena (2.C), Solanská Jiřina (3.C)

 
14.3.
(St)

 

7:00- 7:30

Provozní porada

 

7:30- 9:30

Bruslení

4.B, 4.C, 4.D
Hausnerová Michaela (4.D), Kvídová Jana (4.C), Pincová Alice (4.B)

 
15.3.
(Čt)

 

 

 
16.3.
(Pá)

 

 

 
17.3.
(So)

 

 

 
18.3.
(Ne)

 

 

 
19.3.
(Po)

 

8:00- 9:40

Plavání

3.A, 3.B
Hlaváčková Miroslava (3.B), Kosková Šárka (3.A)

 
20.3.
(Út)

 

8:00- 9:40

Plavání

2.C, 3.C
Kopecká Alena (2.C), Solanská Jiřina (3.C)

 
21.3.
(St)

 

 

 
22.3.
(Čt)

 

 

DVPP
Další vzdělávání učitelů

Masná Lucie

 
23.3.
(Pá)

 

 

Památník Terezín

9.A, 9.B
Nováková Renata, Šorfová Petra, Stočes Zdeněk

 
24.3.
(So)

 

 

 
25.3.
(Ne)

 

 

 
26.3.
(Po)

 

8:00- 9:40

Plavání

3.A, 3.B
Hlaváčková Miroslava (3.B), Kosková Šárka (3.A)

 
27.3.
(Út)

 

8:00- 9:40

Plavání

2.C, 3.C
Kopecká Alena (2.C), Solanská Jiřina (3.C)

16:00-18:00

Setkání rodičů s odborníkem
Kyberšikana Mgr. Eva Burdová

 

 

Odpoledne pro budoucí prvňáčky

 

 
28.3.
(St)

 

 

 
29.3.
(Čt)

 

 

 
30.3.
(Pá)

 

 

 
31.3.
(So)

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři