Přehled akcí: 8.11. - 21.12.2018

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
8.11.
(Čt)

 

7:30-15:00

O pohár starosty města Příbram
výběr 6. a 7. ročník

 

Hvi

 

9:20-11:40

Divadelní představení Vinnetou
Divadlo A. Dvořáka Příbram

6.A, 6.B, 6.C

Slm (6.C), Smo, Vit (6.A)

 

10:00-11:40

O pohár starosty

7.A

Šorf (7.A)

 

 

Soustředění hudebníků - PORTEDO
Černá v Pošumaví

 

Evn, Káč, Kai, Kop, Zik

 

 
9.11.
(Pá)

 

14:00-16:00

Provozní porada

 

 

16

 

Soustředění hudebníků - PORTEDO
Černá v Pošumaví

 

Evn, Káč, Kai, Kop, Zik

 

 
10.11.
(So)

 

13:00-15:00

Zpívání pro "onkoláčky"
Divadlo A. Dvořáka Příbram

9.C

Kai (9.C)

 

 
11.11.
(Ne)

 

 

 
12.11.
(Po)

 

7:30- 9:00

Plavání

3.A, 3.B, 3.D

And, Boh (3.A), Mat (3.B), Nep (3.D)

 

7:45-11:40

Čechova stodola - Advent

2.A, 2.B

Kra (2.B), Val, Von (2.A)

 

 
13.11.
(Út)

 

7:30- 9:00

Plavání

2.C, 4.B

Svo (4.B), Tuh (2.C)

 

7:45-11:40

Čechova stodola - Mikuláš

1.A, 1.C

Bar (1.C), Hau (1.A), Jez

 

8:00- 8:45

Jsem laskavec

1.B

Hla (1.B)

 

 
14.11.
(St)

 

7:00-14:00

Techmania Plzeň

5.A, 5.D

Mas (5.D), Vör (5.A), Sto

 

 

DVPP
Další vzdělávání učitelů

 

Pan

 

 

Zkouška na vánoční koncert

 

 

 

 
15.11.
(Čt)

 

7:30- 9:00

Náhradní plavání

3.A, 3.B, 3.D

Boh (3.A), Kopi, Mat (3.B), Nep (3.D)

 

8:55-12:35

Regionální veletrh fiktivnívh firem

9.A, 9.C

Bat (9.A), Kai (9.C)

 

 
16.11.
(Pá)

 

7:30- 9:00

Plavání

3.C, 4.C

Kop (3.C), Sol (4.C)

 

14:00-16:00

Pedagogická rada, provozní porada

 

 

 

 
17.11.
(So)

 

 

 
18.11.
(Ne)

 

 

 
19.11.
(Po)

 

16:00-18:00

Beseda pro rodiče budoucích prvňáčků
MŠ pod Svatou Horou

 

Bar, Sto

 

 

DVPP
Další vzdělávání učitelů

 

Kai

 

 
20.11.
(Út)

 

16:00-17:00

Třídní schůzky
1. stupeň 16:00 hodin, 2. stupeň 16:30 hodin

 

 

 

 

Konzultace U-R-Ž
5. D - Mášová

 

 

 

 
21.11.
(St)

 

6:45-14:00

Techmania Plzeň

5.B, 5.C

Pin (5.B), Poh (5.C)

 

 

DVPP
Další vzdělávání učitelů

 

Mas, Vör

 

 

DVPP - Burdová
Další vzdělávání učitelů

 

 

46

 
22.11.
(Čt)

 

 

 
23.11.
(Pá)

 

7:30- 9:00

Plavání

3.C, 4.C

Kop (3.C), Sol (4.C)

 

 
24.11.
(So)

 

 

 
25.11.
(Ne)

 

 

 
26.11.
(Po)

 

 

DVPP
Další vzdělávání učitelů

 

Zik

 

 
27.11.
(Út)

 

7:00- 9:30

Čechova stodola - Mikuláš

1.B, 2.C

Hla (1.B), Tuh (2.C)

 

 
28.11.
(St)

 

16:30-18:00

Vánoční koncert
Divadlo A. Dvořáka Příbram

 

 

 

 
29.11.
(Čt)

 

 

 
30.11.
(Pá)

 

7:30- 9:00

Plavání

3.C, 4.C

Kop (3.C), Sol (4.C)

 

 
1.12.
(So)

 

 

 
2.12.
(Ne)

 

 

 
3.12.
(Po)

 

9:30-12:30

Zpívání v DD Březnice
výběr ze 6. C

 

Káč

 

 
4.12.
(Út)

 

 

 
5.12.
(St)

 

7:00-14:00

Národní divadlo, Praha

5.B, 5.C

Pin (5.B), Poh (5.C)

 

7:30-15:00

Divadlo v Dlouhé, Praha

3.C, 3.D

Kop (3.C), Nep (3.D)

 

 
6.12.
(Čt)

 

7:45-10:00

Barma - zeměpisný pořad
kino Příbram

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.C

Bat (9.A), Evn (7.B), Kai (9.C), Pan (8.A), Pro (8.B), Slm (6.C), Šorf (7.A), Van (8.C), Vit (6.A), Vol (6.B)

 

15:00-18:00

Vánoční tvoření

 

 

 

 
7.12.
(Pá)

 

6:00-19:00

Vánoční Regensburg, Německo
výběr 2. stupeň

 

Bar, Šorf, Sto

 

7:30- 9:00

Plavání

3.C, 4.C

Kop (3.C), Sol (4.C)

 

14:00-15:00

Provozní porada

 

 

16

 
8.12.
(So)

 

 

 
9.12.
(Ne)

 

 

 
10.12.
(Po)

 

 

 
11.12.
(Út)

 

 

 
12.12.
(St)

 

7:00-14:00

Národní divadlo, Praha

5.A, 5.D

Mas (5.D), Vör (5.A), Sto

 

16:00-17:00

Schůzka s rodiči vycházejících žáků

 

Nov

 

 
13.12.
(Čt)

 

8:00-15:00

Výstava Kupka, Praha
výběr 6. ročník

 

Smo, Vit, Vol

 

9:00-12:35

Zámek Hořovice - advent

2.C, 4.B

Svo (4.B), Tuh (2.C)

 

 
14.12.
(Pá)

 

7:30- 9:00

Plavání

3.C, 4.C

Kop (3.C), Sol (4.C)

 

 
15.12.
(So)

 

 

 
16.12.
(Ne)

 

 

 
17.12.
(Po)

 

 

 
18.12.
(Út)

 

 

 
19.12.
(St)

 

 

 
20.12.
(Čt)

 

7:00-15:30

Svíčkárna Písek

1.A, 1.C

Bar (1.C), Hau (1.A), Jez

 

 
21.12.
(Pá)

 

7:30- 9:00

Plavání

3.C, 4.C

Kop (3.C), Sol (4.C)

 

Zpracováno v systému Bakaláři